((سوالات متداول))


۱- شرايط خريد به چه صورت هست؟

 محصولات سفارش داده شما از سایت ها ترکیه و اروپا می باشد که ما فقط واسط خرید این کالا ها می باشیم و خدمات خرید و ارسال ان را به شما عزیزان انجام میدهیم. این روال خرید برای عدم تحمیل هزینه های اضافی به مشتریان می باشد.

 

2- کجا لباس ها را ببینم؟ 

سیستم ما کاملا اینترنتی هست، شما بر اساس لینک ها یا سایت هایی که جهت نمونه در کانال ارسال میشود و یا به انتخاب خودتون ار تمامی سایتهای که امکان خرید انلاین دارد کالای خود را انتخاب می کنید، و در نهایت ما براتون خرید می کنیم.

3- نحوه محاسبه قیمت ها به چه صورت است؟

جهت محاسبه قیمت ها تمامی خریدهای ترکیه هر لیر 1550 محاسبه خواهد شد و هزینه ترخیص کالا که برای هر ۱۰۰ گرم ۴۰۰۰ تومان می باشد.

کاربران عمده , کانال داران, مزون داران جهت قرار گرفتن در لیست کاربران عمده با ما از طریق تیکت در ارتباط باشند

محاسبه لیر: هر لیر 1650 تومان (کاربران خرده)
محاسبه لیر: هر لیر 1550 تومان (کاربران عمده)
محاسبه دلار: هر دلار 7000 تومان
محاسبه پوند:  هر پوند 82۰۰ تومان
هزینه ارسال سفارشات :  هر 100 گرم  ۴۰۰۰ تومان

فرم برآورد قیمت در صفحه اول سایت هست می توانید با پر کردن قیمت و وزن به قیمت تقریبی کالا دست یابید و در نظر داشته باشید هزینه ارسال با پیک یا تیپاکس نیز بر عهده مشتری 

4- آیا سفارش من از ترکیه مستقیم به آدرس من ارسال میشود؟

کالاها پس از کنترل در دفتر استانبول جهت ترخیص به گمرک جمهوری اسلامی فرستاده میشوند و پس اتمام پروسه های گمرکی به دفتر تهران ارسال خواهد شد جهت تفکیک سپس از دفتر ما در تهران به آدرس شما ارسال میشوند .

 

5- چه مدت طول میکشه تا جنسی که سفارش میدهم به دستم برسد؟

میخواستم بدونم کالایی که سفارش دادم حدودا چه موقع به دستم میرسه ?

 میانگین 10 الی 30 روز برای سایت های معتبر و ارسال سریع
زمان تقریبی رسیدن سفارشات به صورت واضح در داخل سفارشات شما جایی که عکس کالاهای شما نمایش داده میشه در قسمت بالا به صورت گرافیکی و نوشتاری پس از خرید درج خواهد شد. 

با این حال پروسه ارسال دارای مشکلات پیش بینی شده ای هست اما با این حال ترکیه کالا این موارد را به خوبی مدیریت می کند و در کارنامه خود تحویل سفارش به مشتری در زمان زیر 10 روز را نیز دارد.


6- از کجا بدونم وزن جنس چقدره که حملشو حساب کنم؟ 

حمل تمامی اقلام هر 100 گرم 3800 تومان می باشد، ما هم مثل شما خیلی از وزن ها را نمی دانیم تا زمانی که برسه به دستمون و وزن کشی بشه ، با این حال لیست تقریبی بعضی از اقلام در پایین این صفحه نوشته شده.

7- سایز را از کجا مطمئن شم؟

در صفحه هر عکس یا لینکی یک قسمت هست به نام Beden, این کلمه یعنی سایز، جلوش یک سری عدده، سایز 36 ، 38 یا هر عدد دیگه، برا کفش همینطور، برا لباس بچه نوشته 1-2 یا عددهای دیگه به همراه yaş این کلمه یعنی سال، اینجوری راحت می تونید سایزاتونو ببینید که موجوده یا نه و بعد سفارش بدین

8- تیپاکس هزینش چه قدر میشه؟  

هزینه تیپاکس بستگی به وزن کالا ها و قوانین خود تیپاکس داره. تعرفه تیپاکس را می توانید از خود سایت تیپاکس تهیه کنید و معمولا بین 12 تا 25 تومان می باشد


9- هزینه ی پیک در تهران یا پست به شهرستان به عهده ی خریدار است؟

سفارشات تهران با پیک ارسال میشود. هزینه آن بر عهده خریدار میباشد. 

سفارشات شهرستان توسط پست ارسال می‌شوند و بجز هزینه بسته بندی که توسط ما پرداخت میشود بقیه هزینه آن بر عهده خریدار می باشد.

 

10- آیا اجناسی که برای ما ارسال میشود دقیقا مشابه نمونه ی موجود در سایت هستند؟

بله ما دقیقا لینک ارسال شما رو خرید میکنیم و اصلا امکان خرید کالای مشابه از سایت های دیگر وجود ندارد. با این حال ما به دلیل واسط خرید بودن کیفیت هیچ کالایی رو تضمین نمی کنیم و کالای ارسال شما رو خرید می کنیم. در صورت اشتباه از طرف ما یا مشکل فیزیکی مانند بریدگی تضمین عودت کالا به شما می دهیم. تمام سفارشات قبل ارسال به ایران بررسی و عکس ازشون گرفته میشه که مطمئن بشیم کالا سالم ارسال شده 

 

11- آیا اجناسی که از برندهای لاکچری معرفی میشوند اورجینال هستند؟

تمام اجناس پیج از هر برندی (معمولی یا لاکچری) 100درصد اورجینال هستند. بهتره در این موارد از سایت های اصلی خرید کنید و واسط های خرید مانند سایت های حراجی را  در نظر نگیرید .

 

12- آیا میتونم لباس ها رو از نزدیک ببینم و پرو کنم ؟

متاسفانه خیر . سيستم كار ما به شکل فروش آنلاین است، امکان دیدن و پرو لباس وجود ندارد و همچنین سایزبندی کلیه محصولات  استاندارد می باشد.

 

13- اگر بعد از دریافت سفارش لباس برای من تنگ یا گشاد بود، آیا امکان تعویض یا مرجوعی وجود دارد؟

متاسفانه خیر. سفارش شما منحصرا به سایز خود شما از ترکیه سفارش داده می شود و به ایران ارسال می شود و با توجه به استاندارد بودن محصولات و پروسه پیچیده خرید و ارسال امکان مرجوعی و تعویض وجود ندارد.

 

۱4- تحت چه شرایطی می توان کالای خریداری شده رو برگرداند؟

تمام سفارشات قبل از تحویل از نظر مشکلاتی مانند عدم تطابق سایز، مدل و رنگ؛ وجود هر گونه پارگی یا زدگی و مسائلی از اين قبيل کاملا چک می شوند. با این وجود در صورت مشاهده چنین مشکلاتی، سفارش شما مرجوع  وبدون هیچ قید و شرطی وجه پرداختی به شما برگردانده خواهد شد.


15- برای سفارشای عمده شرایط خرید چطور محاسبه میشه ؟  

کاربران عمده , کانال داران, مزون داران جهت قرار گرفتن در لیست کاربران عمده با ما از طریق تیکت در ارتباط باشند

محاسبه لیر: هر لیر 1550 تومان (کاربران عمده)

16- حالت ها یا وضعیت های سفارشات و کالا ها به چه معنایی هست ؟ 

در مقابل سفارشات و هر کالای در فاکتور شما فیلد وضعیت سفارش نمایش داده شده که به شما کمک می کند در هر لحظه از موقعیت و وضعیت سفارش و کالای خودتون باخبر باشید

حالت های سفارشات به ترتیب: 

-در حال بررسی (سفارش ثبت شده)

-در انتظار پرداخت (منتظر پرداخت)

-پرداخت شده (توسط کاربر پرداخت شده)

-خرید شده (توسط کارشناسان خرید شده)

- در انتظار پرداخت هزینه وزن (دفتر ترکیه) (کالاها دفتر ترکیه رسیده) در این مرحله کالاها وزنکشی و هزینه ارسال مشخص میشود.

- آماده ارسال به ایران (هزینه ارسال توسط کاربر پرداخت شده)

-دست کارگو یا گمرک (کالاها دست کارگو  و در مسیر دفتر ایران میباشد)

-دفتر تهران (کالاها دفتر تهران رسیده)

-پست شده (کالا ها توسط پست ایران ارسال شده)

-دست مشتری (کالاها دست مشتری رسیده)

-لغو شده (سفارش لغو شده)


17- هزینه وزن و پست رو کی باید پرداخت کنم؟

سفارشات شما پس از رسیدن به دفتر ترکیه  وزن کشی و فاکتور هزینه ارسال انها ایجاد میشود که از داخل فاکتور سفارش خود باید پرداخت کنید


18- من يه سفارشي داده بودم ديدم كنسل شده مي خواستم بپرسم چي كار كنم كه مبلغ شارژ شده برگرده به حسابم؟

بعضی مواقع به دلایلی مثل عدم موجودی کالا پس از پرداخت یا درخواست کنسلی خود کاربر و یا موارد دیگر مبالغ اضافی خرید های کاربران به حسابشون شارژ میشه تا بتوانند از این مبلغ در سفارشات های دیگر استفاده کنند و یا مبلغی که شارژ کردید را نیاز دارید در این مواقع باید تیکتی با عنوان درخواست واریزی به حساب بانکی یا هر عنوان مشابه, همراه با شماره حساب بانکی صاحب حساب ازبخش پشتیبانی سمت راست به ما  ارسال کنید تا به کارت شما واریز شود. 19- سفارشات من دفتر تهران هست چیکار باید بکنم؟

زمانی که سفارشات شما به دفتر تهران میرسد همانطور که کانال هم اعلام می کنیم هر دفعه شما اگر تهران هستید با دفتر تهران باید تماس بگیرید جهت هماهنگی ارسال و اگر شهرستان هستید سفارشات با تیپاکس ارسال خواهد شد و نیاز به هماهنگی نیست. اگر تغییر در ادرس و یا موارد و سوالات خاص دارید با دفتر تهران باید هماهنگ بشید.

آی دی:  @trkalateh

خانم شادی (دفتر تهران)پاسخ به چند نکته مهم که این روز ها سوال خیلی از شما عزیزان هست.

✔️پاسخ به چند نکته مهم که این روز ها سوال خیلی از شما عزیزان هست.✅لغو بعض کالا ها در سفارشات بعد از خرید

با توجه به اینکه ترکیه کالا واسط خرید میباشد و وظیفه طی مراحل خرید و ارسال را انجام میدهد, متاسفانه برخی کاربران ما را به عنوان فروشنده اصلی در نظر می گیرند و در برخی موارد از ما به علت های مختلف گلگی بی مورد دارند. ? بعضی مواقع که خیلی به ندرت هم پیش میاید بعد از خرید یک کالایی بعد از مدتی پس از بررسی روزانه سفارشاتی و پیگیری از طریق پشتیبانی سایت های خریداری شده , به ما اعلام عدم موجودی یا ایراد دار بودن کالا . یا حتی مشکل در ارسال تا دفتر ترکیه را اعلام می کنند و کالای مورد نظر  در پنل شما کنسل شده و مبلغ همان روز به حساب شما شارژ میشود .


? توجه داشته باشید این امر از سمت ما نبوده و در خرید های خارج از کشور این موارد طبیعی هست. با اینکه مبلغ کنسلی شما همان روز به حساب شما شارژ میشود اما در 90 درصد مواقع مبلغ مورد نظر از طرف سایت اصلی به حساب ما با تاخیر 1 ماهه واریز میشود حتی بعضی سایت ها واریز نمی کنند که با کی مشکل مواجه هستیم در این رابطه.
✅ حالت ویرایش

سیستم جدید امکان ویرایش سفارشات قبل از خرید را به شما می دهد . اگر شما سفارشی را پس از بررسی و تعیین قیمت کارشناسان بخواهید ویرایش کنید می توانید با ارسال پیغام در زیر آن سفارش درخواست تغییر به حالت ویرایش را بکنید.  پس از تغییر به حالت ویرایش توسط همکاران به راحتی می توانید در سفارش خود تغییرات مورد نظر از جمله حذف اضافه کردن تغییر سایز و... را انجام بدهید و نیاز به زمان گذاشتن و ثبت تکراری آن سفارش نیست.✅ تعریف بخش های پشتیانی

⁉️پشتیبانی تلگرامی : این بخش صرفا جهت پاسخ به مواردی هست که قبل ثبت نام و خرید پیش میاد و در موارد خاص که نیاز به صحبت خارج از بحث سفارشات میباشد کاربرد دارد. 


⁉️بخش گفتگو در زیر سفارشات: این بخش همانطور که مشخص هست مختص موارد مربوط به آن سفارش می باشد و خارج از این موضوع باید در بخش تیکت ها سوال شود.


⁉️بخش تیکت یا همان پشتیبانی در منو : در این بخش می توانید هر گونه سوال در موارد مرتبط با سفارشات و خارج از موضوع سفارشات داشته باشید. توجه داشته باشید باید در هنگام سوال در مورد سفارش یا کالای خاصی به کد سفارش و ردیف کالا اشاره کنید تا سریعتر به موضوع رسیدگی شود.✅ تحویل سفارشات

?اطلاعیه: 


به دلیل برخی مشکلات پیش امده از این پس سفارشات فقط فقط به آدرس درج شده در سایت در بخش پروفایل کاربری شخص ارسال خواهد شد و به آن دسته از دوستانی که از اسم های مستعار مانند ش, زاد, ر, ...  استفاده می کنند هیچ کالای تحویل داده نخواهد شد تا این اطلاعات را تکمیل کنند.


✅ شرایط تحویل کالا : 

? ادرس دقیق پستی

? نام و نام خانوادگی واقعی


تهران: به علت بالا بودن تعداد مشتریان و سفارشات حتما باید با دفتر تهران جهت ارسال هماهنگ بشید ما با داشتن حتی سیستم قوی نمی توانیم با این تعداد مشتری به جز موارد خاص جهت هماهنگی تماس داشته باشیم.


آی دی:  @trkalateh

خانم ترانه (دفتر تهران)


 شهرستان : 

نیاز به هماهنگی نیست به جز در موارد خاص مانند سفر.  

اگر فاکتوری کامل بشه همگی‌ یکجا از طریق پست ارسال خواهد شد. زمان و هزینه پست بستگی‌به سیاست های کاری خود پست میباشد.