راهنمای کلی خرید از ترکیه کالا


راهنمای کلی خرید از ترکیه
سایت ترکیه کالا با آدرس اینترنتی  Turkeykala.com با سابقه بیش از 6 سال فعالیت موفق و مداوم، همچنین اولین سایت دارنده "اینماد ۲ ستاره" (در زمینه فروش واسط از ترکیه و اروپا) از وزارت صنعت معدن و تجارت میباشد که میتواند واسط مطمئن و گزینه مناسبی برای تامین کالای فروشگاه ها و مزون داران و خرید های شخص باشد.ترکیه کالا تنها واسط خرید میباشد.

ترکیه کالا از تمامی سایت های معتبر جهان خرید انجام میدهد. ✅ خدمات ما

سیستم ما کاملا اینترنتی و به حالت واسط خرید میباشد و کالایی برای ارائه نداریم. 

خدمات ما خرید عمده و خرده مستقیم از سایت های خارجی و ارسال آن به آدرس شما در ایران میباشد

محصولاتی که میتوانید به ما سفارش بدید هم فیزیکی‌ هستند هم مجازی مانند: 

مثال : پوشاک. کفش. ساعت. لوازم بهداشتی. لوازم آرایشی. لوازم منزل. لوازم خودرو. لوازم شکستنی. مواد خوراکی. لوازم کامپیوتری و موبایل. مواد دارویی و درمانی. تجهزیات الکترونیکی . نرم افزار های اورجینال. لایسنس نرم افزار و...


✅ نحوه سفارش گیری

نحوه سفارشگیری به این شکل هست که شما باید لینک کالا یا لینک خدمات درخواستی خودتان را برای ما توسط فرم ثبت سفارش در سایت ارسال کنید تا ما بتوانیم با این لینک به محصول درخواستی شما دسترسی داشته و آن را برای شما خریداری و ارسال کنیم.مرحله اول : لینک کالای درخواستی را از سایت مورد نظر کپی کرده (حالت موبایل)


✅   استخراج و ارسال لینک محصولات در موبایل⁉️

در صورتی که از موبایل یا تبلت استفاده می‌نمایید از تصویر بالا جهت استخراج و ارسال لینک استفاده نمایید. 

کافی است انگشت خود را چند ثانیه بر روی مکانی که با فلش قرمز مشخص شده نگه دارید تا کلمه copy نمایان شود. 

کلمه copy رو لمس نموده لینک کالای مورد نظر کپی شود . سپس در قسمت لینک کالای فرم ثبت سفارش در سایت ترکیه کالا، مجدد انگشت خود را نگه دارید تا کلمه paste نمایان می‌گردد. 

با لمس کلمه paste لینک کالای درخواستی شما در قسمت لینک کالا بارگذاری می‌گردد. 

سپس برای ثبت نهایی سفارش میتوانید سایر اطلاعات کالای درخواستی را مثل سایز و رنگ را نیز تایپ کنید و دکمه ثبت سفارش را لمس کنید.
1- مرحله اول : لینک کالای درخواستی را از سایت مورد نظر کپی کرده ( حالت کامپیوتر)✅   استخراج و ارسال لینک محصولات در کامپیوتر⁉️

در صورتی که از کامپیوتر استفاده می‌نمایید از تصویر بالا جهت استخراج و ارسال لینک استفاده نمایید. 

کافی است بر روی مکانی که با فلش قرمز  با نوشته لینک کالا مشخص شده راست کلیک کنید تا کلمه copy نمایان شود. 

کلمه copy رو کلیک نموده تا لینک کالای مورد نظر کپی شود .

سپس در قسمت لینک کالای فرم ثبت سفارش در سایت ترکیه کالا، مجدد راست کلیک کنید تا کلمه paste نمایان می‌گردد. 

با کلیک روی کلمه paste لینک کالای درخواستی شما در قسمت لینک کالا بارگذاری می‌گردد. 

سپس برای ثبت نهایی سفارش میتوانید سایر اطلاعات کالای درخواستی را مثل سایز و رنگ را نیز تایپ کنید و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید.2- مرحله دوم : گزینه "ثبت سفارش جدید" را در سایت ترکیه کالا کلیک کنید

3- مرحله سوم : آدرس لینک کپی شده کالای مورد نظر را که بالا کپی کردید , در کادر "لینک کالا" داخل بخش ثبت سفارش وارد کنید و اطلاعات کالا را نیز درج کنید.

 ❇️‌‌معرفی نمونه سایت های پرطرفدار و پیشنهادی ترکیه کالا

شما از تمامی سایت های که امکان خرید آنلاین دارد میتوانید به ترکیه کالا سفارش بدید اما جهت سهولت در پیدا کردن این وب سایت ها روزانه در داخل تلگرام ترکیه کالا "( @trkala )" و همچنین بخش "سایت های خرید" در منوی کاربری خود وب سایت های مهم و دارای تخفیف را معرفی‌ میکنیم که میتوانید از این لینک ها استفاده کرده و به محصول مورد نظر خود برسید. 


لینک سایت ها جهت نمونه در کانال تلگرامی ما به آدرس "کلیک کنید"  و "بخش معرفی سایت های خرید" در منوی سمت راست پنل کاربری شما ارسال میشود و یا به انتخاب خودتون از تمامی سایتهای جهان که امکان خرید آنلاین دارد, کالای خود را انتخاب می کنید.


نحوه محاسبه قیمت ارز


قیمت ارز روزانه در بالای پنل کاربری شما  با احتساب سود شامل  کارمزد و هزینه های امور ترخیصی روزانه اعلام میشود.

قیمت لیر پایه قیمت صرافی در ترکیه میباشد نه ایران .

این مقدار ها :point_down:برای نمونه هست و روزانه نسبت به تغییر نرخ ارز این قیمت ها تغییر میکند.معیار محاسبه قیمت حواله ارز در داخل ترکیه می باشد.
واحد پول ترکیه لیر با الاعم " TL یا ‎₺ " نشان داده میشود. 


کالاهای با قیمت های دلار و یورو و پوند توسط تیم ما در هنگام بررسی به لیر تبدیل و قیمت ریال به شما اعلام خواهد شد
طبق سیاست های کاری جدید ترکیه کالا برای احترام :heart: به کاربران همیشگی و تفکیک خریداران عمده , خرده و مشتریان دائمی,  در صورت خرید یک مقدار مشخص در یک بازه زمانی مشخص اکانت شما در پلن های متفاوت قرار خواهد گرفت و شامل تخفیف مختص این پلن خواهد بود.


( این قیمت ها روزانه متغیر هست و قیمت روز را در صفحه داشبورد پنل کاربری خود میتوانید مشاهده کنید)


نمونه پلن های کاربری


پلن عادی» اکانت شما در ابتدای کار به عنوان کاربر معمولی شناخته میشود.

- در این نوع سطح کاربری قیمت اعلام شده بدون تخفیف مازاد در بالای سایت برای شما محاسبه خواهد شد.


پلن برنزی» - مقدار تخفیف این پلن 2 درصد از نرخ  محاسبه قیمت برای کاربران عادی میباشد.

- در صورتی که مجموع خرید موفق شما در طی 1 تا 30 روز بیشتر از 6 میلیون تومان باشد, شما در این دسته قرار خواهید گرفت و سفارشات بعدی شما به مدت 30 روز با این مبلغ محاسبه خواهد شد.


پلن نقره ای»  - مقدار تخفیف این پلن 4 درصد از نرخ  محاسبه قیمت برای کاربران عادی میباشد.

- در صورتی که مجموع خرید موفق شما در طی 1 تا 30 روز بیشتر از 15 میلیون تومان باشد, شما در این دسته قرار خواهید گرفت و سفارشات بعدی شما به مدت 30 روز با این مبلغ محاسبه خواهد شد.


پلن طلایی» - مقدار تخفیف این پلن 6 درصد از نرخ  محاسبه قیمت برای کاربران عادی میباشد.

- در صورتی که مجموع خرید موفق شما در طی 1 تا 30 روز بیشتر از 30 میلیون تومان باشد, شما در این دسته قرار خواهید گرفت و سفارشات بعدی شما به مدت 30 روز با این مبلغ محاسبه خواهد شد.


توجه:

-در صورتی که در مدت زمان معین شده هم مبلغ بالاتری خرید کنید در همین پلن باقی خواهید ماند و یا به پلن های بالاتر ارتقاء پیدا خواهید کرد. 

- میزان پیشرفت و مقدار زمان باقی مانده و مبلغ مورد نیاز جهت قرار گرفتن در پلن های متفاوت را میتوانید در صفحه داشبورد خود مشاهده کنید.❇️ نحوه پرداخت

نحوه پرداخت هزینه سفارشات فقط به صورت آنلاین از طریق بانک های عضو شتاب از طریق سایت می باشد.


هزینه باربری تا ایران

این هزینه بر عهده مشتری می‌باشد که پس از رسیدن سفارشات به دفتر‌ ترکیه و وزن کشی آنها, هزینه آن از شما در سایت دريافت مي‌گردد

هزینه های باربری در بالای صفحه پنل کاربری شما اعلام شده است.


هزینه پست داخل ایران

ارسال از دفتر ایران به آدرس شما توسط پست ویژه ترکیه کالا انجام میشود.

شما میتوانید برای هر سفارش خود آدرس مجزای (مثل‌ آدرس مشتری خودتون)‌ را درج کنید.
❇️ مدت زمان تحویل سفارشات از زمان سفارش

زمان تقریبی تحویل سفارشات به شما نسبت به نوع سایت در داخل سفارش درج میشود. این زمان میانگین 5 الی 12روز  بعد از  تحویل به کارگو میباشد و بسته به زمان ارسال سایت اصلی متغییر میباشد.

:blush: خوشحالیم از اینکه با وجود مراحل پیچیده ارسال و بسته بندی، میانگین زمانی تحویل سفارشات را طبق آمار سایت، به 10 روز رسونده ایم . 


❇️ مشتری عمده

برای مشتریان عمده در سیستم جدید نسبت به مقدار خرید شما در مدت زمان معین قیمت های پایین تری برای شما محاسبه خواهد شد که شما میتوانید این قیمت ها و اطلاعات بیشتر‌ رو در‌صفحه اصلی پنل کاربری خود ببینید.


❇️ خرید های منتخب کاربران

بخش جدیدی نیز در سایت با عنوان خرید های منتخب کاربران اضافه شده که روزانه چندین نمونه از خرید های گلچین کاربران در این بخش اضافه میشود که میتواند برای شما هم این موارد جذاب باشد و میتوانید به لینک این کالاها با کلیک روی تصویر کالا دسترسی پیدا کنید .


❇️ کد تخفیف

 کد تخفیف در ایام خاص توسط ما در کانال تلگرامی و بخش وبلاگ سایت ارسال میشود که در مرحله پرداخت نهایی سفارش می توانید از آن استفاده کنید.


❇️ساعات کار

شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید سفارشات خود را ثبت کنید.

ساعات کاری برای بررسی و خرید سفارشات از ۱۰ صبح الی ۱0 شب می باشد. روزهای تخفیف دار مثل بلک فرایدی که 24 ساعته کنار شما هستیم
ورود به بخش سوالات متداول