چگونه به ترکیه کالا اعتماد کنم ؟

چگونه به ترکیه کالا اعتماد کنم ؟

باتوجه به افزایش کلاه برداری از طریق سایت های اینترنتی، برای اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی باید مواردی را بررسی کرده و اطمینان کافی از آن داشته باشید.

ترکیه کالا با بیش از ۹ سال فعالیت ممتد در سایت turkeykala.com و میشه گفت اولین وبسایت با این نوع طراحی بدون هیچگونه قطعی در این مدت میتواند منتخب خوب و معتبری در این نوع خرید برای شما عزیزان باشید. 


1. درگاه پرداخت آنلاین

هر فروشگاه اینترنتی برای پرداخت هزینه فاکتور به یک درگاه پرداخت آنلاین نیاز دارد که درگاه های پرداخت به دو دسته درگاه پرداخت مستقیم و درگاه پرداخت واسط تقسیم می‌شوند، برای دریافت درگاه پرداخت مستقیم و بستن قرداد با بانک، نیاز است تا تمامی اطلاعات حقیقی و حقوقی در اختیار بانک قرار بگیرد.
در نظر داشته باشید که برای دریافت نماد الکترونیکی باید در وحله اول وبسایت باید درگاه پرداخت آنلاین خود را دریافت کرده باشد.

ترکیه کالا برای پرداخت هزینه وجه سفارشات، دارای درگاه پرداخت مستقیم بانکی بوده که بدون هیچ نگرانی میتوانید سفارش خود را ثبت کرده و پرداخت کنید.


2. نماد الکترونیکی ( E-namad )

نماد الکترونیکی یا همان اینماد یکی از اصلی ترین و مهمترین مجوز های لازم برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی محسوب می‌شود، زیرا شما میتوانید از اطلاعات مربوط به صاحب امتیاز ( آدرس، شماره تماس و ... ) و سوابق عملکرد آن را مشاهده کنید و در صورت مشاهده هر گونه تخلف و یا کلاه برداری میتوانید به راحتی در سامانه اینماد شکایت خود را ثبت کنید.
این نماد از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و تحت نظارت وزارت صنعت و معدن و تجارت به متقاضیان فروشگاه اینترنتی اعطا می‌شود.

فروشگاه اینترنتی ترکیه کالا دارای نماد ۲ ستاره بوده که به منزله تضمین امنیت اطلاعات کاربران و وب‌ سایت محسوب می‌شود، شما میتوانید با کلیک و یا لمس نماد الکترونیکی مقرر در پایین صفحه سایت از صلاحیت سایت ترکیه کالا استعلام بگیرید.


۳. پشتیبانی آنلاین و 24 ساعت

همانطور که میدانید علاوه بر موارد یاد شده فوق، اصلی ترین موضوعی که اعتماد کاربران را جلب می‌کند، خدمات دهی و پشتیبانی یک وبسایت می‌باشد.
فروشگاه اینترنتی ترکیه کالا همواره آماده پاسخ گویی و راهنمایی شما کاربران عزیز از طریق چت آنلاین و پشتیبانی ترکیه کالا از ساعت 09:00 الی 20:00 بوده که میتوانید در زمان غیر اداری نیز از طریق  تیکت پشتیبانی ترکیه کالا با ما در ارتباط باشید.

۴. شبکه های اجتماعی

یکی دیگر از مواردی که اهمیت بالایی در ارزیابی اعتبار سایت دارد، فعالیت در شبکه های اجتماعی بوده که اگر یک وبسایت عملکرد خوبی در شبکه های اجتماعی مختلفی هم چون تلگرام، اینستاگرام، تویتر، آپارات و موار مشابه داشته باشد، همچین سایت هایی بیشتر قابل اعتماد هستند.

سایت ترکیه کالا در شبکه های اجتماعی مختلفی هم چون اینستاگرام، تویتر، تلگرام، آپارات، یوتویوب و فیس بوک در حال فعالیت های متفاوتی بوده که میتواند به مواردی از نظیر فروش محصولات، مقاله های خبری، قرعه کشی، بررسی انواع محصولات و خیلی موارد دیگر اشاره کرد.