برای سفارشات عمده نرخ محاسبه ارز به چه شکل محاسبه می شود ؟

طبق سیاست های کاری جدید ترکیه کالا برای احترام :heart: به کاربران همیشگی و تفکیک خریداران عمده , خرده و مشتریان دائمی,  در صورت خرید یک مقدار مشخص در یک بازه زمانی مشخص اکانت شما در پلن های متفاوت قرار خواهد گرفت و شامل تخفیف مختص این پلن خواهد بود.


( این قیمت ها روزانه متغیر هست و قیمت روز را در صفحه داشبورد پنل کاربری خود میتوانید مشاهده کنید)


نمونه پلن های کاربری

پلن عادی» اکانت شما در ابتدای کار به عنوان کاربر معمولی شناخته میشود.

- در این نوع سطح کاربری قیمت اعلام شده در بالای سایت معادل نرخ لحظه ای حواله لیر در ترکیه + 20 درصد سود , برای شما محاسبه خواهد شد.


پلن برنزی» - مقدار محاسبه سود این پلن 16 درصد از نرخ لحظه ای حواله لیر در ترکیه میباشد.

- در صورتی که مجموع خرید موفق شما در طی 1 تا 30 روز بیشتر از 6 میلیون تومان باشد, شما در این دسته قرار خواهید گرفت و سفارشات بعدی شما به مدت 30 روز با این مبلغ محاسبه خواهد شد.


پلن نقره ای»  - مقدار محاسبه سود  این پلن 13 درصد از نرخ لحظه ای حواله لیر در ترکیه میباشد.

- در صورتی که مجموع خرید موفق شما در طی 1 تا 30 روز بیشتر از 10 میلیون تومان باشد, شما در این دسته قرار خواهید گرفت و سفارشات بعدی شما به مدت 30 روز با این مبلغ محاسبه خواهد شد.


پلن طلایی» - مقدار محاسبه سود  این پلن 10 درصد از نرخ لحظه ای حواله لیر در ترکیه میباشد.

- در صورتی که مجموع خرید موفق شما در طی 1 تا 30 روز بیشتر از 15 میلیون تومان باشد, شما در این دسته قرار خواهید گرفت و سفارشات بعدی شما به مدت 30 روز با این مبلغ محاسبه خواهد شد.
توجه:

-در صورتی که در مدت زمان معین شده هم مبلغ بالاتری خرید کنید در همین پلن باقی خواهید ماند و یا به پلن های بالاتر ارتقاء پیدا خواهید کرد. 

- میزان پیشرفت و مقدار زمان باقی مانده و مبلغ مورد نیاز جهت قرار گرفتن در پلن های متفاوت را میتوانید در صفحه داشبورد خود مشاهده کنید.